Partners

Organiserend kernteam:

  • Roelien Benjamins, Initiatiefnemer, programmering en Projectcoördinator, Bureau AlterNarratief
  • Jaika Koot, programmering, PR en communicatie, Zorg voor Beweging
  • Asma el Morabit, programmering en cateringcoördinator, gemeenschap Amsterdam-Oost
  • René Janssen, algemeen advies en coördinator programmering culturele afsluiting, Tekstmeneren
  • Renata Oehlers, verbindingsambtenaar SDO

Dank aan alle medewerkers en deelnemers aan het evenement:

  • Stichting Bloem; Afifa Tadmine, Fingerfood
  • Stichting el Fanaar;  Nagla El Sayed, Fingerfood, Henna en hoofddoeken van de wereld
  • Stichting SSCCM; Samira El Bachri, Fingerfood
  • Turkse vrouwengroep; Nulifer Eken, Fingerfood
  • Stichting Oase; Lenie Nissink, waterkannen met fruit
  • Grand café Genieten;  Stephanie, Theo en Frank
  • Stichting Moving Arts Project; Diane Elshout, Nout Verhage en Janine Toussaint
  • Mounir Samuel; politicoloog, opiniemaker, publicist en auteur, Discussieleider
    • #Wij Nu ‘Yo Sister’ panel
      • Fatima Elatik
      • Sylvana Simons
      • Brechtje Visser
  • Petra van Dam, verhalen verteller, 360 graden verhalencirkel
  • Stichting STERK; Sjieka van Rooijen
  • Stichting PRAAT; Ted Kloosterboer en Zouhra Amjar, Vuile was manifestatie kindermishandeling
  • Esra Sakir, onafhankelijk filmmaakster
  • Aïcha Mahdien en Zinheb Mahdien; actieve buurtbewoners en modeshow
  • Life Care Coaching; Helga Smit
  • Vrouwen voor Vrouwen; Amira Amin
  • Prachtvrouw Coaching; Habiba Bouatan
  • Shafia’s Lady’s, Mozaïek demonstratie en Henna
  • Java Bookstore, Sanne Fase, vrouwelijke ondernemers
  • Elance Work, Demelza Tas
  • Buurtsport, Rita van Gemert
  • Miss super natural, Charissa Promes
  • Dynamo; Club Info, live vloggen door Stefie Labes
  • Hafsa Mahraoui; Your talented, NEE zeggen
  • Power Lady’s; Mary Yau
  • Moona’s Zwemmaatjes; Moona
  • Stichting het vergeten kind
  • Arto Lokalo Femina; Esther van der Voort
  • Arto Lokalo Femina; Aurora Guds
  • Arto Lokalo Femina; Quirine Melsen
  • Arto Lokalo Femina; Sanjeevani Hendriks
  • Arto Lokalo Femina; Toneelgroep RAUW (v/v)
  • Arto Lokalo Femina; Roberta Petzhold

Fotografie: Christina Chouchena

Mede mogelijk gemaakt door de financiële steun van:

  • Stadsdeel Amsterdam Oost
  • Gemeente Amsterdam
  • Fonds voor Oost

Janine Touissant voor het ontwerp van de Flyers

Speciale dank aan iedereen die erbij was en er een onvergetelijke dag van gemaakt heeft, tot volgend jaar.